fbpx

Doradztwo informatyczne

Świadczymy usługi w zakresie wdrażania i integracji systemów informatycznych, architektury korporacyjnej, automatyzacji procesów biznesowych oraz aplikacji korporacyjnych. Współpracując z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu efektywnego biznesu oraz Architekturze IT.

Nasz zespół ma dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT, oferując kompleksowe doradztwo informatyczne. Jeżeli planujesz projekt informatyczny i potrzebujesz tzw. „spojrzenia z zewnątrz”, jesteśmy do dyspozycji. Wybierz nasz konsulting IT.

W ramach doradztwa informatycznego pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt oraz wartości niematerialne dopasowane do rozwiązań w Twoim biznesie. Przeprowadzamy analizę wydatków opex i capex dla danego projektu i proponujemy najlepszy scenariusz dla Twojego przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb i możliwości wybieramy rozwiązania on-premise bądź cloud. Proponujemy rozwiązania IT dla biznesu, optymalizujące procesy i koszty działalności.

Zajmujemy się:

Zapytaj o oferte dla ciebie