O nas

O nas

Pomagamy biznesowi
być produktywnym

Jesteśmy firmą technologiczną, świadczącą pełen zakres usług, związanych z transformacją cyfrową, obejmujący wsparcie technologiczne, integrację i rozwój oprogramowania, a także tworzenie strategii i doradztwo. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, udzielając skutecznej pomoc. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać problemy, bez konieczności posługiwania się niezrozumiałymi zwrotami technologicznymi.

Jeśli masz pilny problem, zadzwoń do nas.
Nasze wsparcie pracuje 24/7 .

Zadzwoń

+48 800 003 112

Biuro pracuje

Pn.-Pt. 08:00-16:00
Usługi w dziedzinie IT i transformacji cyfrowej

Jak pracujemy

Trzy proste kroki do sukcesu

Twoja firma się rozrasta, a Ty poszukujesz wsparcia informatycznego z zewnątrz? A może obecnie obsługująca Cię firma zbyt długo odpowiada na Twoje zgłoszenia? Skontaktuj się z nami i powierz obsługę informatyczną w swojej firmie doświadczonym i odpowiedzialnym specjalistom
Wsparcie informatyczne dla firm
01
Kontakt z nami

Kontakt z nami

Zgłoś nam swój problem lub potrzebę
02
Przygotowanie oferty

Przygotowanie oferty

Po omówieniu szczegółów przygotujemy ofertę
03
Realizacja oferty

Realizacja oferty

Po podpisaniu umowy nasz zespół rozpocznie realizację

Nasze wartości

Wdrażamy przełomowe zmiany na rynku IT

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Dotrzymujemy zobowiązań, realizując wizję.

KOMUNIKACJA

KOMUNIKACJA

Jesteśmy transparentni, autentyczni, i nieupolitycznieni.

WPŁYW

WPŁYW

Wykonujemy olbrzymią ilość ważnej pracy.

INOWACJA

INOWACJA

Tworzymy nowe, przydatne pomysły i idee.
Pomagamy biznesowi być produktywnym
Naszą misją jest świadczenie usług informatycznych na wysokim poziomie. Dlatego zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta.

FAQ

Otrzymaj odpowiedź
na typowe pytania

Nasza firma realizuje projekty w oparciu o podejścia Agile oraz Scrum, typowy cykl (sprint) to 2 tygodnie który kończy się omówieniem osiągnięć, problemów i planów na przyszłość, po zakończeniu każdego cyklu klienci otrzymują szczegółowy raport. Na żądanie klienta taki raport może być generowany częściej a sprint zmniejszony do nie mniej niż jednego tygodnia.

Z każdym naszym klientem przed rozpoczęciem pracy podpisujemy umowę o zachowaniu poufności (NDA – “Non disclosure agreement”)
Umowa NDA gwarantuje danemu przedsiębiorstwu ochronę prawną, ponieważ niedotrzymanie umowy o zachowaniu poufności wiąże się z naprawdę wysokimi karami pieniężnymi.

Nasz dział wsparcia informatycznego działa 24/7 jeśli potrzebujesz pomocy możesz zawsze skorzystać
Klienci którzy mają podpisaną umowę na świadczenie usług w trybie 24/7 mogą liczyć na pomoc o dowolnej porze.
Nie martw się jeśli nie masz takiej umowy, chętnie pomożemy ci rozwiązać twój problem, jedynie musisz pamiętać że taka usługa będzie dodatkowo płatna.

Okres wypowiedzenia uzgadniamy z każdym klientem w ramach umowy. Zależy on od potrzeby inwestycji z naszej strony w celu zapewnienia jakości i ciągłości naszych usług.
Przeważnie umowa nie przewiduje okresu wypowiedzenia i w większości wypadków możesz odstąpić od umowy jak tylko wyniknie taka potrzeba.